Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.12.

Obrazek


18.9.

O víkendu jsme podnikli s Amálkou i Ibinkou výlet do parku miniatur v Mariánských Lázních. Jsou tam modely různých stavebních a technických památek z ČR. Strávili jsme tam několik hodin, stojí to fakt za to :)

Obrazek

Pár fotek zde.

8.9.

V sobotu jsme se zúčastnili klubové výstavy v Mladé Boleslavi. Amálka dostala ocenění V4 a vyhrála dokonce svůj první pohár :)

Obrazek

V průběhu výstavy proběhla bonitace a Amálka byla uchovněna. Takže začneme pomalu hledat ženicha :)

Foto z výstavy zde.

4.9.2009

Jelikož jsme během prázdnin trochu víc řešili "lidské" záležitosti, nezbylo moc času na ty psí. I tak ale měla Amálka program více než bohatý.

V srpnu nám šla za družičku, což byl úkol velmi zodpovědný. Myslím ale, že to zvládla na jedničku :)

Obrazek

Tímto děkujeme za podporu Velešovické smečce, která nám byla taktéž velmi nápomocná.

Foto ze svatby zde.

Během prázdnin ale dostala Amálka i náležitou drezůru - zůčastnili jsme se psího tábora ve Svojanově, který každoročně pořádá skvělá paní Jansová. Vyzkoušeli jsme všechny možné psí sporty, ale asi nejvíc ze všeho nás nadchl coursing. Amálka nás překvapila, s jakou vervou střapec proháněla. Navíc pro pánečky je to naprosto ideální sport, opravdu se u něj příliš nenadřete :) Zato u agility, které bylo naší hlavní denní náplní, jsem skoro vypustila duši...

Obrazek

Pár fotek z tábora zde.

 

22.6.2009

Novinek je hromada, nestíháme psát. Takže popořádku...

1. V květnu jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích. Dostali jsme VD, Amálka je opět tlustá... No nic, tak to na výstavách chodí, tloušťka je náš věčný problém, my si teda myslíme, že je Amálka holt dobře stavěná :))

2. Byli jsme s Amálkou na dovolené v Chorvatsku. Moře se Amálce moc líbilo, vedro jí nijak nevadilo, tak jsme si to všichni užili.

Obrazek

Více fotek zde.

3. No a konečně nejčerstvější akce - SETKÁNÍ BOSTONKŮ. Sešlo se neuvěřitelných 49 bostonků, akce byla suprově připravena, byla nachystána spousta fajn soutěží i cen. Amálka si ale stejně nejvíc rozumněla s našim kamarádem Jerrym, řádili spolu do úmoru :)) Fotky dodám.

22.5.2009

Druhý květnový svátek jsme strávili v milém doprovodu Olšanské smečky v Orlických horách. Zúčastněných čoklů bylo víc než lidí, takže to byla opět legrace :))

Obrazek

Fotodokumentace zde.

6.5.2009

Amálka v pondělí oslavila 2 roky - všechno nejlepší !

Obrazek

Amálka dostala gumovou opici a Ibinka, aby jí to nebylo líto, dostala chrochtající prasátko. Opice ale měla u obou mnohem větší úspěch, a tak to dopadlo tak, že si ji naše hamižná Ibinka zabavila pro sebe a Amálce ji nechtěla ani ukázat :))

Obrazek

Fotky z narozenin zde.

Taky se ale musíme pochlubit velkým úspěchem, který měla Amálka v neděli  na Mezinárodní výstavě psů v Praze - Letňanech . 

Dostala ocenění V1, CAC, res.CACIB :))

Takže jsme získali naši první medaili, ze které máme opravdu radost!

Obrazek

Fotky z výstavy zde.

16.4.2009

O víkendu bylo krásné počasí, přidávám pár "sluníčkových fotek" :) Obě naše holky si sluníčka užívaly:

Obrazek

Obrazek

3.4.2009

Obrazek

25.2.2009

Sněhu je stále víc než dost, i u nás v Louňovicích. Tady je  pár nových sněhových foteček - pro změnu:)

Obrazek


6.2.2009

Během víkendu, který jsme strávili v Jeseníkách, napadalo 30 cm sněhu. Tady je pár pěkných sněhových foteček:

Obrazek

30. 1. 2009

Amálka drží krok s módou... Pořídili jsme jí pláštěnku, ve které vypadá jako člen nějakého pouličního gangu (hlavně se tak teda tváří...):

Obrazek